2017-2018 eğitim öğretim yılında Pakistan ile Türkiye arasında, lisansüstü eğitim gören öğrenci ve öğretim elemanı hareketliliğini esas alan Proje Tabanlı Uluslararası Değişim Programı başlatılması 13.04.2017 tarihli YÖK Yürütme Kurulu Kararı ile uygun görülmüştür.

    Üniversitemiz Mevlana Değişim Programı kapsamında Pakistan'daki Bahauddin Zakariya Üniversitesi  ile anlaşması bulunmakta olup bu üniversite ile proje hazırlanabilecek bölümlerin yer aldığı protokol örneği “http://mevlana.ibu.edu.tr/index.php/mevlana-protokolleri” web adresinde yer almaktadır.

    Adı geçen üniversite ile gerçekleştirilmesi planlanan proje başvurularının, proje yürütücüleri tarafından 31.08.2017 tarihi mesai bitimine kadar https://yoksis.yok.gov.tr/ üzerinden girişlerinin yapılması; başvuru çıktılarının ise üniversitemiz Mevlana Koordinatörlüğü ofisine teslim edilmesi gerekmektedir.Dağıtımlı yazı ve Çağrı metni için tıklayınız.

 

 

Başvuru sırasında karşılaşabileceğiniz sorunlarızı/sorularınızı aşağıdaki e-postalara bildirebilirsiniz:

 

Esra Ebru Mavi: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Emre Ceviz: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Aynur Günay: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

 


Abant İzzet Baysal Üniversitesi - Mevlana Değişim Programı © 2017 Sayfa Başı